Herb Gminy Chrząstowice

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.otmuchow.pl

WYSTAWY MALARSTWA , RZEŹBY, CERAMIKI I TWÓRCZOŚCI
 
Aleja Sztuki   ( wystawa twórczości i rękodzieła artystycznego)

    Krzysztof Kurzydlak – malarstwo olejne – Kudowa Zdrój,
    Mirosław Zakrzewski – malarstwo – Otmuchów,
    Zygmunt Grocholski - malarstwo olejne, sztalugowe, ikony – Przemków,
    Ryszard Fundament – malarstwo – pejzaże, natura – Nysa,
    Magdalena Janeczek – Zawaryńska – rzeźba- Jasienica Górna
    Agnieszka Arciszewska – kwiaty na jedwabiu – Występ,
    Arnika Wiatrowska –  TUTUBI - ceramika – Chwałowice,
    Małgorzata Frącek - biżuteria z kutej miedzi - Nowa Ruda,
    Edyta Barska - kompozycje florystyczne - Oborniki Śląskie,
    Katarzyna Gniadecka - kwiaty z materiału – Starowice,
    Beata Grzybkowska – biżuteria artystyczna – Łódź,
    Anastazja Łukawska – naczynia i ozdoby z ceramiki – Brzeg,
    Jan Dziemieszonek - rzeźba w drewnie – Oleśnica,
    Sławomir Karwaciński  - ceramika i kwiaty  -  Sochaczew,
    Magdalena Jankowska – ozdoby z filcu – Jelcz Laskowice,
    Henryk Staniec -  malarstwo i ceramika -Nysa,
    Marian Wódkiewicz – malarstwo -  Dzierżoniów,
    Florian Walkosz - rzeźba w drewnie – Zakopane,
    Kornelia Siedlaczek – dekoracje ogrodów – Ujazd,
    “SHAMASA” Magdalena Łomozik – naturalne surowce roślinne, - Skoczów,
    Aleksandra i Dominik Milian - biżuteria – Nysa,
    Zdzisław Nowak – rzeźba w drewnie – Męcinka,
    Natalia Wenzel – wyroby z kamienia – Opole,
    Zabloccy Klementyna i Georg – intarsja – rzemiosło artystyczne – Kłodzko,
    Marta Gawlik – Zięba – kompozycje kwiatowe - Ząbkowice Śląskie,
    Mariusz Przystarz – kompozycje kwiatowe -  Szczytnica,

 
Patryk Przytuła - Zaczarowany ogród  - Zielona Góra - Holl Urzędu – wystawa storczyków i innych kwiatów doniczkowych.
 
Krzemień pasiasty - wystawa minerałów i biżuterii – piwnice otmuchowskiego Zamku,

    Stefan Bodnar – minerały polski i świata – Nysa,
    Zofia Szczerbin - kwiaty ziemi, minerały polski – Świdnica,
    „Bea Decor”Beata Swat - figurki szklane - Siemianowice Śląskie,
    Wojciech Jarzyński - minerały polski – Kraków
    Ryszard Martowicz –  minerały i biżuteria - Ząbkowice Śląskie,
    Józef Kowalczyk – minerały i biżuteria - Warszawa.

 
Muzeum Ziemi w Kletnie Arnold Miziołek – wystawa minerałów – kamienie, kryształ górski Sudetów – Wrocław
 
Wystawa malarstwa, ceramiki artystycznej ( sala 103 I piętro)

    Małgorzata Ilska - ceramika – Nysa
    Bożena Woźniak – rękodzieło – Nysa
    Joanna Stopyra - Porcelana malowana – Meszno

 
Wystawa malarstwa „ Piękno ukryte w kwiatach” , (sala śniadaniowa I piętro)

    Teresa Malczewska – malarstwo sztalugowe, olejne, na płótnie o tematyce kwiatowo – roślinnej Częstochowa.

 
Ceramika artystyczna  Trebel  ( III piętro mała sala nr 1 )

    Leokadia Świderska – Trebel -  ceramika artystyczna ręcznie malowana - Opole

 
Wystawa malarstwa „ Malarstwo olejne i akwarela” (III piętro mała salka nr 2)

    Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie – wystawa malarstwa pt.: „Bukiet”,
    Krystyna Berbeć – kwiaty i pejzaże – Nysa

 
Owoce szmaragdowego lasu wystawa biżuterii  i malowania jedwabiu

    „GOLD  FOX”Lis – Filipczyk Iwona - Unikatowa biżuteria wykonywana ręcznie z metali szlachetnych –     Świętochłowice,
    Dorota Piątkowska - Kwiaty na jedwabiu ręcznie malowane - Wrocław

 
Polska marka kruszyw ozdobnych do ogrodu Gnejsy.pl w Doboszowicach (skwer przed Urzędem Miejskim)
 
 
WYSTAWY NA ZAMKU
 
„Kwiatowy jubileusz”
Maciej Krzus –mistrz florystyki  – autor wystawy „sala rycerska”
 
Anna Pasternak –florystka – autor wystawy „sala rycerska”
 
Handel Hurtowy Kwiatami Krystyna  Pietruch  Wrocław- sponsor kwiatów
 
Monika Harlos Pracownia Florystyczno Dekoratorska – Vintage Floristic  “Nieziemski Ogród” – z duchem czasu rodziny Humboldt... – sala kominkowa i II sale od wejścia
Temat pokazu florystycznego: “Kwiatowy zawrót głowy” – mistrzowie florystyki : Monika Harlos, Monika Kasprzyk, Ela Kruk, Stefania Początek.
 
Grzegorz Woźniak – hurtownia gąbki florystycznej – sponsor przekazujący mat. na wystawę kwiatów ciętych
 
Zagórska  Monika EDIKSUN Sp. z o.o. „WIND SPINNERS”- zawieszki ogrodowe i tarasowe – dekoracje taras zamku
 
Tromsa Zdzisław  Metaloplastyka – wykonanie wystawy na tarasie zamku otmuchowskiego
 
PROGRAM ARTYSTYCZNY
 
CZWARTEK – 29.06.2017
 
GODZ. 21.00 –  BOYS  - koncert- scena rynek
 
PIĄTEK – 30 czerwca 2017 - scena – rynek Otmuchów
GODZ. 16.00 – Msza Święta Kościół Parafialny w Otmuchowie
GODZ. 17.00 – Uroczyste otwarcie imprezy -  Korowód kwiatowy
GODZ. 18.00 – Występ Orkiestry Dętej  „OTMUCHÓW”  z MGDK w Otmuchowie
GODZ. 19.00 – „GAZOLINA” - koncert zespołu działającego przy MGDK w Otmuchowie
 GODZ. 20.30 – „AGATA SOBOCIŃSKA”  - koncert
GODZ. 22.00 – Przerwa techniczna
GODZ. 22.30 - „Rafał Brzozowski” - gwiazda wieczoru
 
SOBOTA – 01 Lipca 2017 – scena – rynek Otmuchów
GODZ. 12.00 – Występy zespołów działających przy  MGDK w Otmuchowie
GODZ. 13.00 - Prezentacja zespołów z miast partnerskich z Ukrainy zespół „MALWY”
GODZ. 14.00 - Pokaz tańca „TANERO” z MGDK w Otmuchowie
GODZ. 14.30 – Występ zespołu tanecznego z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Grądach
GODZ. 15.00 – Prezentacja zespołów z miast partnerskich z Albanii
GODZ. 16.30 – „DIFFERENT” – koncert rockowy zespołu z OKiR Paczków
GODZ. 18.30 – S.O.S. ABBA Cover Show  - koncert
GODZ. 20.00 – ANDRZEJ CIERNIEWSKI - koncert
GODZ. 21.30 – Przerwa techniczna
GODZ. 22.00 –  „BACIARY” - gwiazda wieczoru
 
GODZ. 16.00 - KONCERT W KOŚCIELE PARAFIALNYM PN. „MUZYCZNE KWIATY NIEBIOS”
                           PT. ”MUZYKA DUSZY”
 
NIEDZIELA – 02 Lipca 2017 – scena rynek Otmuchów
GODZ. 12.00 – Przedstawienie teatrzykowe dla dzieci pt.”Grufallo i spryt małej myszki”
GODZ. 13.00 – Występ zespołu folklorystycznego ”GOŚWINOWICZANKI”
GODZ. 14.00 – Inscenizacja w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Mesznie
GODZ. 14.30 - Występ grupy rockowej z PSMR w Nysie „PIRANIE”
GODZ. 15.30 – Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pn. „LATO KWIATÓW”
GODZ. 15.40 – Pokaz florystyczny – Pracownia Florystyczno - Dekoratorska  – Monika Harlos
GODZ. 16.30 – Biesiada Śląska – „MONALISA  i  JANUSZ BENESZ”
GODZ. 18.30 – „NOWAKI” - kabaret
GODZ. 19.45 – Przerwa techniczna
GODZ. 20.30 -  Zespół  “HORYZONT” - koncert
GODZ. 22.00 –  22.30 – Przerwa techniczna
GODZ. 22.30 – „DODA” - gwiazda wieczoru
GODZ. 24.00 – Pokaz sztucznych ogni
 
 
MESZNO 2017
 
01.07.2017 – sobota – boisko sportowe w Mesznie
 
godz. - 12.00 – Otwarcie „Festiwal Kulinariów i Folkloru w Mesznie”
godz. - 12.15 – Występ zespołu folklorystycznego „Dziewiętliczanki"
godz. - 13.00 – Występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Mesznie
godz. - 13.30 - Prezentacja zespołów z miast partnerskich z Albanii
godz. - 14.15 - Zespoły działające przy MGDK w Otmuchowie
godz. -15.00 – Prezentacja zespołów z miast partnerskich z Ukrainy
godz. - 15.30 –Przedstawienie teatrzykowe dla dzieci pt.”Grufallo i spryt małej myszki”
godz. - 16.15 – Ogłoszenie wyników konkursu pn. „Festiwal Kulinariów i Folkloru w Mesznie”
godz. - 16.30 – Występ Zespołu Pieśni i Tańca „OTMUCHÓW”
godz. -17.30 – S.O.S.  ABBA Cover Show
godz. - 18.30 - BACIARY – gwiazda wieczoru
godz. - 20.00 – Zabawa taneczna gra zespół „DA-MA SAWICZ”
 
Park rozrywki dla dzieci.

×

Zapisz się do Newslettera