Herb Gminy Chrząstowice

IGRZYSKA DZIECI/MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – TERMINARZ
ROK SZKOLNY 2017/2018
GMINA CHRZĄSTOWICE

Wszystkie zawody od szczebla półfinału powiatu zaczynają się o godz. 9.30. Zawody gminne- godzina do ustalenia po konsultacjach z Dyrektorami placówek oświatowych.

L.P.

 

 

Półfinał

Finał

Półfinał

Finał

Dyscyplina, Grupy, Organizator

Gmina

powiatu

powiatu

Data

Data

Organizator

1

Indywidualne biegi przełajowe
Rocznik – 2005, 2006 i młodsi
Dziewczęta – 1000 m – dzikie karty
Chłopcy – 1500 m – dzikie karty
 

Zaczynamy od Ozimka, szkoła podstawowa i gimnazjum.

 

 

Ozimek 27.09

9.30     

 

 
FINAŁ
04.10.2017

LASOCICE

2

Halowa piłka nożna
Dziewczęta
Rocznik – 2005 i młodsze
 

3.10.

Miejsce :Chrząstowice

Organizator:Chrząstowice

Uczestnicy: Chrząstowice, Daniec, Dębska,

Tarnów

9.11

Okno

 

 

Popielów

14.11

 


PÓŁFINAŁY
22.11.2017


FINAŁ
05.12.2017

 Zwycięzca
GRUPY
A

3

Halowa piłka nożna
Chłopcy
Rocznik – 2005 i młodsi
 

11.10.

Miejsce :Chrząstowice

Organizator:Chrząstowice

Uczestnicy: Chrząstowice, Daniec, Dębska,Dębie

Tarnów

8.11

 

Tułowice

13.11

 


PÓŁFINAŁY
23.11.2017


FINAŁ
07.12.2017 

Zwycięzca
GRUPY
A

IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ KLASA VII ORAZ II,III GIMNAZJUM

4

Halowa piłka nożna
Rocznik 2004-2002
Chłopcy
 

13.10 bądź 4/18. 10.

Miejsce:Chrząstowice

Organizator: Chrząstowice

Drużyny: Chrząstowice, Dębska Kuźnia

 

Tarnów

24.10

 

Tułowice

31.10

 


PÓŁFINAŁY
23.11.2017


FINAŁ
30.11.2017 

ZWYCIĘZCA
GRUPY
A

IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ KLASA VII ORAZ II,III GIMNAZJUM

5

Halowa piłka nożna
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta
 

Dębska zaczyna od półfinału powiatowego

 

Tarnów

27.10

 

Popielów

06.11

 


PÓŁFINAŁY
22.11.2017


FINAŁ
29.11.2017

ZWYCIĘZCA
GRUPY
A

6

Tenis stołowy – indywidualny
Rocznik – 2005 i młodsi
 

Do uzgodnienia Styczeń-Luty 2018

 

Niemodlin

13.02

 

 

 
FINAŁ
21.02.2018

GORZÓW
ŚLĄSKI 

7

Gry i zabawy
Dziewczęta/Chłopcy
Rocznik – 2007 i młodsi
 

 

24.11

Miejsce: Chrząstowice

Organizator: Daniec

Uczestnicy: Daniec, Chrząstowice, Dębska Kuźnia, Dębie

Ozimek

2.02

 

Niemodlin

8.02

 

 
PÓŁFINAŁY
15.02.2018

 
FINAŁ
27.02.2018

Zwycięzca
GRUPY
A

IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ KLASA VII ORAZ II,III GIMNAZJUM

 

8

Tenis stołowy – drużynowo
Rocznik 2004-2002
 

Do uzgodnienia Dębie

Ewentualnie zaczynamy od finału powiatu

 

Niemodlin

7.12

 

 
FINAŁ
14.03.2018 

DOBRZEŃ
WIELKI 

9

Koszykówka
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta
 

Dębska zaczyna od półfinału powiatowego

 

Tarnów

13.12

 

Dąbrowa

11.01


PÓŁFINAŁY
07.02.2018


FINAŁ
14.02.2018 

ZWYCIĘZCA
GRUPY
A

10

Koszykówka
Rocznik 2004-2002
Chłopcy
 

Dębska zaczyna od półfinału powiatowego

 

Tarnów

14.12

 

Dąbrowa

12.01


PÓŁFINAŁY
08.02.2018


FINAŁ
15.02.2018

ZWYCIĘZCA
GRUPY
A

11

Tenis stołowy – indywidualny
 

8.01 Dębska/Chrząstowice

Miejsce : Chrząstowice

 

Dobrzeń Wielki

30.01

 

 FINAŁ
14.02.2018

GORZÓW
ŚLĄSKI 

 

 

12

 

Mini koszykówka – ENERGA CUP
Dziewczęta
Rocznik – 2005 i młodsze
 

 

 

Chrząstowice

7.12

Miejsce:Chrząstowice

Organizator: Daniec

Uczestnicy: Dębska Kuźnia, Daniec, Chrząstowice

 

Tarnów

14.02

Okno

 

 

Dąbrowa

23.02

 

 

 
PÓŁFINAŁY
28.02.2018

 

?

 

Zwycięzca
GRUPY
A

13

Mini koszykówka – ENERGA CUP
Chłopcy
Rocznik – 2005 i młodsi
 

11.01

Miejsce:Chrząstowice

Organizator: Dębie

Uczestnicy: Dębska Kuźnia, Daniec, Chrząstowice, Dębie

Tarnów

14.02

 

Niemodlin

23.02

 


PÓŁFINAŁY
28.02.2018

?

Zwycięzca
GRUPY
A

14

Dwa ognie
Dziewczęta
Rocznik – 2007 i młodsze
 

6.02

Miejsce:Dębska Kuźnia

Organizator: Dębska Kuźnia

Uczestnicy: Dębska Kuźnia, Daniec, Chrząstowice, Dębie

Tarnów

27.02

 

Niemodlin

5.03

 

   
PÓŁFINAŁY
13.03.2018


FINAŁ
23.03.2018 

Zwycięzca
GRUPY
A

15

Dwa ognie
Chłopcy
Rocznik – 2007 i młodsi
 

15.02

Miejsce:Dębska Kuźnia

Organizator: Dębska Kuźnia

Uczestnicy: Dębska Kuźnia, Daniec, Chrząstowice, Dębie

Tarnów

27.02

 

Ozimek

6.03

 

 
PÓŁFINAŁY
14.03.2018


FINAŁ
24.03.2018

Zwycięzca
GRUPY
A

16

Tenis stołowy – drużynowo
Rocznik – 2005 i młodsi

 

Do ustalenia

 

Niemodlin

10.01

 

 

 
FINAŁ
15.03.2018

KRAPKOWICE

 

IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ KLASA VII ORAZ II,III GIMNAZJUM

17

Siatkówka
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta
 

Dębska Kuźnia zaczyna od półfinału powiatowego

Tarnów

23.02

 

Komprachcice

27.02


PÓŁFINAŁY
07.03.2018


FINAŁ
14.03.2018

ZWYCIĘZCA
GRUPY
A

18

Siatkówka
Rocznik 2004-2002
Chłopcy
 

Dębska Kuźnia zaczyna od półfinału powiatowego

Tarnów

23.02

Niemodlin

7.03


PÓŁFINAŁY
15.03.2018


FINAŁ
21.03.2018

 

19

Mini siatkówka – czwórki
Dziewczęta
Rocznik – 2005 i młodsze
 

 Dębska Kuźnia od razu do półfinału powiatowego

Tarnów

20.03

 

Niemodlin

28.03

 


PÓŁFINAŁY
10.04.2018


FINAŁ
19.04.2018 

Zwycięzca
GRUPY

20

Mini siatkówka – czwórki
Chłopcy
Rocznik – 2005 i młodsi
 

Dębska Kuźnia od razu do półfinału powiatowego

Tarnów

20.03

 

Niemodlin

28.03

 

 
PÓŁFINAŁY
11.04.2018


FINAŁ
20.04.2018

 Zwycięzca
GRUPY

21

Mini piłka nożna
Dziewczęta
Rocznik – 2005 i młodsze
 

27.03

Miejsce:Dębska Kuźnia/Orlik

Organizator: Dębie

Uczestnicy: Dębska Kuźnia,Dębie 

 

Tarnów

13.04

 

Popielów

18.04

 

 
PÓŁFINAŁY
25.04.2018


FINAŁ
10.05.2018

 Zwycięzca
GRUPY

22

Mini piłka nożna
Chłopcy
Rocznik – 2005 i młodsi
 

4.04

Miejsce: Dębska Kuźnia/Orlik

Organizator: Dębie

Uczestnicy

Dębie…..

 

 

Tarnów

11.04

 

Tułowice

19.04

 


PÓŁFINAŁY
26.04.2018

 
FINAŁ
11.05.2018

 Zwycięzca
GRUPY

 

IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ KLASA VII ORAZ II,III GIMNAZJUM

23

Piłka nożna
Rocznik 2004-2002
Chłopcy
 

28.03

Miejsce:Dębska Kuźnia/Orlik

Organizator: Dębska Kuźnia

Uczestnicy: Dębska Kuźnia,Chrząstowice

 

       Tarnów

5.04

 

Dobrzeń W.

10.04

 


PÓŁFINAŁY
18.04.2018


FINAŁ
25.04.2018 

ZWYCIĘZCA
GRUPY
A

24

Mini piłka nożna
Chłopcy
Rocznik – 2005 i młodsi
 

4.04

Miejsce: Dębska Kuźnia/Orlik

Organizator: Dębie

Uczestnicy:

 

 

Tułowice

11.04

 

Tułowice

19.04

 


PÓŁFINAŁY
26.04.2018


FINAŁ
11.05.2018

 Zwycięzca
GRUPY

 

IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ KLASA VII ORAZ II,III GIMNAZJUM

25

Piłka nożna
Rocznik 2004-2002
Dziewczęta
 

Dębska Kuźnia zaczyna od półfinału powiatowego

 

Tarnów

25.04

 

Popielów

7.05

 
PÓŁFINAŁY
14.05.2018


FINAŁ
22.05.2018

ZWYCIĘZCA
GRUPY
A

26

Lekkoatletyka – indywidualna
Rocznik – 2005 i młodsi oraz
Rocznik 2004-2002
 

Zaczynamy od Opola

Opole

23.05

 

 

?

OPOLE

 

 

×

Zapisz się do Newslettera