Herb Gminy Chrząstowice

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu od 6 września br. przeprowadza spotkania informacyjne dla mieszkańców opolszczyzny we wszystkich Gminach z zakresu Programu Priorytetowego NFOŚiGW „Czyste Powietrze”.

Celem programu jest zmniejszenie lub unikniecie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Forma wsparcia finansowego: dotacja, pożyczka.

Program dotyczy kosztów związanych z termoizolacją budynków jednorodzinnych i wymianą starych pieców i kotłów na kotły na: paliwa stałe, węzły cieplne, systemy ogrzewania elektrycznego, kotły olejowe, kotły gazowe kondensacyjne, pompy ciepła powietrze, pompy ciepła odbierające ciepło z gruntu lub wody.

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Poniżej harmonogram szkoleń na najbliższy tydzień:

LP.

WOJEWÓDZTWO

GMINA

POWIAT

DATA

GODZINA

MIEJSCE

1

Opolskie

Dąbrowa

opolski

2018-10-01

18:00

Szkoła w Dąbrowie, Szkolna 9, 49-120, Dąbrowa

2

Opolskie

Chrząstowice

opolski

2018-10-02

18:00

Klub Wiejski w Falmirowicach, Wiejska 37, 46-053, Falmirowice

3

Opolskie

Polska Cerekiew

kędzierzyńsko-kozielski

2018-10-02

18:00

Centrum Kultury, Kozielska3, 47-260, Polska Cerekiew

4

Opolskie

Tarnów Opolski

opolski

2018-10-02

18:00

OSP Kosorowice, Opolska 9a, 46-050, Tarnów Opolski

5

Opolskie

Tułowice

opolski

2018-10-02

18:00

Sala widowiskowa w Tułowicach, ul. Porcelanowa 6

6

Opolskie

Dobrzeń Wielki

opolski

2018-10-03

18:00

Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrzeniu Małym, Opolska 113, 46-081, Dobrzeń Mały

7

Opolskie

Pawłowiczki

kędzierzyńsko-kozielski

2018-10-03

18:00

Urząd Gminy, Plac Jedności Narodu 1, 47280, Pawłowiczki

8

Opolskie

Reńska Wieś

kędzierzyńsko-kozielski

2018-10-03

18:00

Urząd Gminy, Pawłowicka 1, 47-208, Reńska Wieś

9

Opolskie

Cisek

kędzierzyńsko-kozielski

2018-10-04

18:00

Gminny Ośrodek Kultury w Cisku, Planetorza 30, 47-253, Cisek

10

Opolskie

Łubniany

opolski

2018-10-04

18:00

Łubniański Ośrodek Kultury, Opolska 49, 46024, Łubniany

11

Opolskie

Murów

opolski

2018-10-04

18:00

Biblioteka Publiczna w Zagwiździu, Lipowa 11, 46-030, Murów

12

Opolskie

Branice

głubczycki

2018-10-05

18:00

Sala WDK Branice, Plac Wolności 1, 48-140, Branice

13

Opolskie

Kędzierzyn Koźle

kędzierzyńsko-kozielski

2018-10-05

18:00

Dom Kultury Chemik, sala nr 19, Jana Pawła 2 nr 27, 47220, Kędzierzyn Koźle

14

Opolskie

Ozimek

opolski

2018-10-05

18:00

Urząd Gminy Sala Konferencyjna, Księdza Jana Dzierżona 4b, 46-040, Ozimek

15

Opolskie

Turawa

opolski

2018-10-05

18:00

Urząd Gminy Turawa, Opolska 39c, 46045, Turawa

16

Opolskie

Głubczyce

głubczycki

2018-10-06

18:00

Miejski Ośrodek Kultury, Kościuszki 24, 48-100, Głubczyce

17

Opolskie

Kietrz

głubczycki

2018-10-06

18:00

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Wojska Polskiego 20, 48-130, Kietrz

18

Opolskie

Prószków

opolski

2018-10-06

18:00

Świetlica Wiejska dawny Bar U Rumcajsa, Opolska 20, 46-060, Prószków

 

×

Zapisz się do Newslettera