Herb Gminy Chrząstowice

Wójt Gminy Chrząstowice

FLORIAN CIECIOR

Urodzony 30 kwietnia 1961 r. w Chrząstowicach. Żonaty, 5 dzieci. Wykształcenie średnie techniczne o profilu rolniczym, od 1988 roku nieprzerwanie pełnił funkcję radnego, przez dwie kadencje pracował w Zarządzie Gminy – w latach 1994-1998 jako członek Zarządu, natomiast w latach 1998-2002 jako społeczny Zastępca Wójta. Stanowisko etatowego Zastępcy Wójta objął z dniem 1 stycznia 2003 roku i sprawował je do dnia 1 grudnia 2014 r.

 

Zastępca Wójta

HELENA ROGACKA

Urodzona 1 sierpnia 1956 r. Mężatka, 4 dzieci. Wykształcenie wyższe – magister zarządzania i marketingu w zakresie administracji publicznej. W Urzędzie Gminy Chrząstowice zatrudniona od 1976 r., od 1987 r. Sekretarz Gminy, w latach 1996-1998 Zastępca Wójta, od 1998 r. do 30.11.2014 r. Wójt Gminy Chrząstowice.

 

Sekretarz Gminy

BRYGIDA DULĘBA

Urodzona 28 września 1960 roku w Dębskiej Kuźni. Mężatka, 2 dzieci. Wykształcenie wyższe. W Urzędzie Gminy Chrząstowice zatrudniona od 1989 roku. Od 1998 roku Sekretarz Gminy.

 

Skarbnik Gminy

TERESA KRUPSKA

Urodzona 29 stycznia 1960 roku w Strzelinie. Mężatka, 3 dzieci. Wykształcenie wyższe. W Urzędzie Gminy Chrząstowice zatrudniona od 1991 roku. Od 2002 roku pełni funkcję Skarbnika Gminy.

×

Zapisz się do Newslettera