Herb Gminy Chrząstowice

CHRZĄSTOWICE

Sołtys: Elżbieta Bakanowicz, Chrząstowice, ul. Pszczelarska 1, tel. 603 559 919

Skład Rady Sołeckiej: Elżbieta Bakanowicz, Paweł Bednorz, Mateusz Blaik - przewodniczący, Lidia Buhl, Danuta Grzesiek-Pasoń, Tomasz Kowalczyk - zastępca przewodniczącego, Małgorzata Strzelec

 

DANIEC

Sołtys: Tadeusz Dynowski, Daniec, ul. Ozimska 41, tel. 603 093 023

Skład Rady Sołeckiej: Anna Bannert - przewodnicząca, Rudolf Cohaus, Tadeusz Dynowski, Mirosław Grabowski, Joachim Polok, Mateusz Polok, Jan Stach, Jacek Wieszołek, Karol Zienć

 

DĄBROWICE

Sołtys: Mateusz Walecko, ul. Wiejska 31, tel. 77 42 16 25, tel. 505379114

Skład Rady Sołeckiej: Piotr Adamiec, Rafał Lyra - zastępca przewodniczącego, Sylwia Schmidt, Waldemar Skrzypczyk - przewodniczący, Mateusz Walecko

 

DĘBIE

Sołtys: Gerard Kurc, ul. Cicha 2, tel. 77 421 94 37, 507667196

Skład Rady Sołeckiej: Małgorzata Graczyk, Krzysztof Lewecki, Gabriela Mularczyk - przewodnicząca, Sebastian Szepela - zastępca przewodniczącej, Konrad Wójcik, Gerard Kurc

 

DĘBSKA KUŹNIA

Sołtys: Mirosław Żurek, ul. Niwecka 8, tel. 77 421 95 82, 601 750 904

Skład Rady Sołeckiej: Jan Łysy, Kamil Pluta, Michał Sawlik, Józef Sobek, Wioletta Szwuger - przewodnicząca, Mirosław Żurek, Natalia Żurek - zastępca przewodniczącej

 

FALMIROWICE

Sołtys: Piotr Zasuwa, ul. Dębska 2, tel. 77 454 44 99, 602 249 667

Skład Rady Sołeckiej: Tomasz Słotwiński - zastępca przewodniczącego, Róża Staffa - przewodnicząca, Edward Szczygielski, Waldemar Wysada, Piotr Zasuwa

 

LĘDZINY

Sołtys: Irena Gondro, ul. Szkolna 13, tel. 697875954

Skład Rady Sołeckiej: Ernest Duda, Irena Gondro, Dariusz Gonsior, Andrzej Ledwig - przewodniczący, Urszula Szczecińska - zastępca przewodniczącego

 

NIWKI

Sołtys: Teresa Pasoń, ul. Wiejska 27, 77 421 91 47, 665439179

Skład Rady Sołeckiej: Ryszard Klyk, Teresa Pasoń, Andrzej Piotrowski - przewodniczący, Tomasz Stempniewicz - zastępca przewodniczącego, Barbara Woźniak

 

SUCHY BÓR

Sołtys: Andrzej Nowak, Suchy Bór, ul. Grudzicka 6, tel. 601 519 661

Skład Rady Sołeckiej: Dawid Ozimek – przewodniczący, Jan Bakalarz, Grzegorz Biliński - zastępca przewodniczącego, Marcin Jabłoński, Krystyna Jaroch, Andrzej Nowak, Jarosław Kostyła, Joanna Piłat

×

Zapisz się do Newslettera