Herb Gminy Chrząstowice

Punkt przyjmowania wniosków w Programie Czyste Powietrze

 

W Urzędzie Gminy Chrząstowice funkcjonuje punkt przyjmowania wniosków o dotację w Programie Czyste Powietrze. Mieszkańcy mogą uzyskać poradę, dowiedzieć się więcej o programie, otrzymać pomoc przy wypełnieniu oraz rozliczeniu wniosków.

Punkt czynny jest w każdy wtorek w godzinach 9.00-14.00 oraz w środę w godzinach 12.00-17.00. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 77 411-04-10 oraz e-mail:

Punkt funkcjonuje na mocy porozumienia, jakie gmina Chrząstowice zawarła z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu 31 maja 2021 r.

Informacje o Programie Czyste Powietrze: https://czystepowietrze.gov.pl/

 

19 czerwca 2021 r.(sobota) o godz. 9.00 w klubie samorządowym w Chrząstowicach odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące Programu Czyste Powietrze. Na spotkaniu dowiedzą się Państwo szczegółów dotyczących programu, możliwości skorzystania z dofinansowania, warunków otrzymania dotacji.

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu wszystkie osoby zainteresowane dofinansowaniem na zmianę ogrzewania na ekologiczne czy termomodernizację budynku.

czyste powietrze (2).png

 

PDFWFOŚiGW - ulotka.pdf
PDFWFOŚiGW - broszura.pdf

 

 

×

Zapisz się do Newslettera