Herb Gminy Chrząstowice

Spotkania informacyjno-edukacyjne w ramach Programu Ochrony Powietrza-zaproszenie do Niwek

logo life.png

Projekt pn. „Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego”, LIFE19 GIE/PL/000398 - LIFE_AQP_Opolskie_2019.Pl jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE i współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

 

9 marca br. (środa) serdecznie zapraszamy na godzinę 17:30 do Ośrodka RCRE w Niwkach na spotkanie edukacyjno-informacyjne z Gminnym Koordynatorem Programu Ochrony Powietrza. Na spotkaniu będzie mowa m.in. o wpływie zanieczyszczeń powietrza na nasze zdrowie, o możliwości uzyskania dotacji na wymianę kotłów i termomodernizację, o uchwale antysmogowej i deklaracjach dotyczących źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

Zaproszenie na spotkanie Niwki(1).png

 

Na spotkaniu będzie możliwość złożenia obowiązkowej deklaracji dot. źródeł ciepła i źródeł spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) - złóż deklarację bez konieczności wizyty w urzędzie!

Spotkanie organizowane jest przez Urząd Gminy Chrząstowice w ramach projektu pn. „Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego”, LIFE19 GIE/PL/000398 - LIFE_AQP_Opolskie_2019.Pl finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE i współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W kolejnych tygodniach podobne spotkania będą odbywać się w następnych miejscowościach  na terenie gminy.

Szczegółowy harmonogram:

PDFharmonogram spotkań plakat.pdf


harmonogram spotkań plakat.png

×

Zapisz się do Newslettera