Herb Gminy Chrząstowice

Spotkania informacyjno-edukacyjne w ramach Programu Ochrony Powietrza-zaproszenie do Dębskiej Kuźni

logo life.png

Projekt pn. „Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego”, LIFE19 GIE/PL/000398 - LIFE_AQP_Opolskie_2019.Pl jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE i współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

 

15 marca br. (wtorek) serdecznie zapraszamy na godzinę 17:30 do Świetlicy "Pod lipami" w Dębskiej Kuźni na spotkanie edukacyjno-informacyjne z Gminnym Koordynatorem Programu Ochrony Powietrza. Na spotkaniu będzie mowa m.in. o wpływie zanieczyszczeń powietrza na nasze zdrowie, o możliwości uzyskania dotacji na wymianę kotłów i termomodernizację, o uchwale antysmogowej i deklaracjach dotyczących źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

Zaproszenie na spotkanie D-K.jpeg

 

Na spotkaniu będzie możliwość złożenia obowiązkowej deklaracji dot. źródeł ciepła i źródeł spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) - złóż deklarację bez konieczności wizyty w urzędzie!

Spotkanie organizowane jest przez Urząd Gminy Chrząstowice w ramach projektu pn. „Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego”, LIFE19 GIE/PL/000398 - LIFE_AQP_Opolskie_2019.Pl finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE i współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W kolejnych tygodniach podobne spotkania będą odbywać się w następnych miejscowościach  na terenie gminy.

Szczegółowy harmonogram:

harmonogram-spotkań-plakat.png

PDFharmonogram spotkań plakat.pdf
 

×

Zapisz się do Newslettera