Herb Gminy Chrząstowice

Wyścig kolarski w Dębiu - zaproszenie

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszam na XXXV Jubileuszowy Ogólnopolski Wyścig Kolarski „O Puchar Wójta Gminy Chrząstowice”, który odbędzie się 1 maja 2022 r. (niedziela)  w Dębiu.

Start i meta przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dębiu, ul. Wiejska 18. O godz. 8.30 nastąpi otwarcie biura wyścigu. O 11.00 wystartują zawodnicy kat. Junior Młodszy. O 11.05  wystartują zawodnicy kat. Młodzik (start przy PSP Dębie). Na 11.06 zaplanowano wyścig młodzieży szkolnej (1 km od strony lasu do skrzyżowania ul. Danieckiej z ul. Wiejską w Dębskiej Kuźni). O 12.10  odbędzie się wyścig przedszkolaków. O godz. 12.30 swój wyścig rozpocznie Elita/kat. U-23, natomiast o 12.35 - kat. Junior. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi o godz. 15.30.

Trasa wyścigu przebiegać będzie przez Dębie, Dąbrowice, Daniec, Dębską Kuźnię i będzie częściowo wyłączona z ruchu. Przepraszam mieszkańców gminy i gości za związane z tym utrudnienia i proszę o dostosowanie się do zaleceń służb porządkowych – policjantów i strażaków.

Wójt Gminy Chrząstowice

Florian Ciecior

 

Plakat na wyścig 2022.png

 

DOCRegulamin Dębie.doc
 

 

 

×

Zapisz się do Newslettera