Herb Gminy Chrząstowice

Wyścig kolarski w Dębiu po raz 35

Ponad 400 kolarzy wzięło udział w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice. Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 1 maja 2022 r. w Dębiu. Była to jubileuszowa, 35 edycja tego wyścigu. Zawodnicy ścigali się w następujących kategoriach: Junior Młodszy, Młodzik, Elita/U-23 oraz Junior. Nagrody wręczali organizatorzy, sponsorzy a także medaliści olimpijscy w kolarstwie szosowym: Benedykt Kocot oraz Andrzej Zając. Imprezie towarzyszył wyścig przedszkolaków oraz młodzieży szkolnej.

Organizatorem XXXV Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice była Gmina Chrząstowice wraz z Ludowym Klubem Sportowym Ziemia Opolska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wyścigu: dyrektorowi wyścigu Marianowi Staniszewskiemu, strażakom z jednostek OSP w gminie Chrząstowice, policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Opolu, pielęgniarce Caritas Diecezji Opolskiej, służbom ratowniczym, dyrekcji, pracownikom oraz Radzie Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu. Sponsorom i Partnerom, Zarządowi Dróg Powiatowych oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia tej kolarskiej imprezy.

WYNIKI

Relacje medialne:

Radio Opole

Chrząstowice TV

 

 

×

Zapisz się do Newslettera