Herb Gminy Chrząstowice

Spotkanie informacyjno-edukacyjne w ramach Programu Ochrony Powietrza-Suchy Bór

logo life.png
Projekt pn. „Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego”, LIFE19 GIE/PL/000398 - LIFE_AQP_Opolskie_2019.Pl jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE i współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

 

18 maja br. (środa) serdecznie zapraszamy na godzinę 17:30 do świetlicy wiejskiej w Suchym Borze na spotkanie edukacyjno-informacyjne z Gminnym Koordynatorem Programu Ochrony Powietrza. Na spotkaniu będzie mowa m.in. o wpływie zanieczyszczeń powietrza na nasze zdrowie, o możliwości uzyskania dotacji na wymianę kotłów i termomodernizację, o uchwale antysmogowej i deklaracjach dotyczących źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

Zaproszenie na spotkanie Suchy Bór.png

 

Na spotkaniu będzie możliwość złożenia obowiązkowej deklaracji dot. źródeł ciepła i źródeł spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) - złóż deklarację bez konieczności wizyty w urzędzie!

 

Spotkanie organizowane jest przez Urząd Gminy Chrząstowice w ramach projektu pn. „Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego”, LIFE19 GIE/PL/000398 - LIFE_AQP_Opolskie_2019.Pl finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE i współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Na ostatnie z cyklu spotkanie zapraszamy do klubu samorządowego w Chrząstowicach we wtorek, 24 maja 2022 r. o godz. 17.30.

×

Zapisz się do Newslettera