Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Szczęśliwego Nowego Roku!

Brak opisu obrazka

Ostatnie godziny roku 2022 r. to okazja do podsumowań i złożenia serdecznych życzeń na Nowy 2023 Rok. Niech dopisuje szczęście i zdrowie a każdy kolejny dzień przynosi powód do zadowolenia.

W 2022 r. na terenie gminy Chrząstowice udało się zrealizować wiele zadań i inwestycji. Do największych z pewnością należą termomodernizacje szkół w Chrząstowicach i w Dębiu, budowa kanalizacji w Falmirowicach czy Domu Dziennego Pobytu w Chrząstowicach. Po przerwie spowodowanej pandemią organizowane były przeróżne konkursy i wydarzenia kulturalne oraz sportowe - Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice, zawody strażackie czy konkurs kroszonkarski i wiele wiele innych, które udało się zorganizować z inicjatywy oraz przy współpracy z naszymi stowarzyszeniami. Nie sposób wymienić tu wszystkich przedsięwzięć.

Filmy z wielu ważnych wydarzeń minionego roku dostępne są na kanale Chrząstowice TV na youtube Zachęcamy do oglądania!

Najważniejsze informacje z gminy znajdziecie również w kwartalniku "Informator Gminy Chrząstowice".

Jeśli w 2023 roku chcesz być na bieżąco z planami inwestycyjnymi, wydarzeniami i informacjami z terenu gminy Chrząstowice koniecznie pobierz naszą bezpłatną aplikację moblilną oraz śledź naszą stronę na Facebooku.