Herb Gminy Chrząstowice

"Po zielonej trawie piłka goni"

„Po zielonej trawie piłka goni – turniej piłkarski w Dębiu” – projekt pod takim hasłem realizowany był przez 1. FC Chronstau – Chrząstowice wraz z Lokalną Grupą Działania „Kraina Dinozaurów”. Głównym celem było zwiększenie integracji mieszkańców terenu Lokalnej Grupy Działania Kraina Dinozaurów. W wydarzeniu brali udział zawodnicy z drużyn sportowych z terenu LGD Kraina Dinozaurów. Turniej przeznaczony był dla drużyn 7-15 osobowych i zawodników w wieku powyżej 18 roku życia, rozegrany był w systemie „orlikowym”. Ostateczna klasyfikacja przedstawiała się następująco:

1 miejsce Football Sport

2 miejsce FC Chronstau

3 miejsce Licon International

4 miejsce All Stars

5 miejsce Grun Arena

Turniej miał odbyć się na boisku w Dębiu, jednak z powodu złego stanu murawy, mecze rozegrano na boisku w Chrząstowicach, w niedzielę, 10 września 2017 r.

W ramach projektu zakupiono m.in. siatki do bramek, stroje dla zawodników, piłki treningowe oraz nagrody. Na realizację projektu Stowarzyszenie 1. FC Chronstau Chrząstowice otrzymało grant w wysokości 17 937,75 zł. Całkowita wartość to 19 005,41 zł.

Wydarzenie realizowane było w ramach projektu grantowego „Z dinozaurem w terenie”, Przedsięwzięcie 2.3.6. – organizacja wydarzeń sportowych, rajdów rowerowych, zajęć rekreacyjnych podkreślających specyfikę LGD.

Zachęcamy do obejrzenia FILMU.

banerlgd.jpeg

 

×

Zapisz się do Newslettera