Herb Gminy Chrząstowice

III Opolski Marsz Nordic Walking – Gmina Chrząstowice wspiera Nordic Walking

plakat-marsz.jpeg

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Suchy Bór zaprasza wszystkich pasjonatów Nordic Walking na imprezę sportowo-rekreacyjną pn. III Opolski Marsz Nordic Walking – Gmina Chrząstowice wspiera Nordic Walking, która odbędzie się 15 września 2018r. na boisku sportowym w Suchym Borze. Event swoją obecnością uświetni Marco Kantaneva – twórca i popularyzator chodzenia z kijami techniką Nordic Walking.

Impreza obejmie zarówno rywalizację sportową w 4 kategoriach wiekowych, na dystansie 8 km jak i marsz amatorów, bez pomiaru czasu, dla wszystkich chętnych niezależnie od wieku, umiejętności i sprawności fizycznej w dwóch kategoriach (dorośli i rodziny z dziećmi) na dystansie 5 km.

Koszt uczestnictwa to 30 zł dla zawodników i 15 zł dla amatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymają od organizatora pakiet startowy (napój, batonik, ubezpieczenie NNW) i ciepły posiłek. Zwycięzcy rywalizacji sportowej uhonorowani zostaną okolicznościowymi pucharami, a dodatkowo wszyscy niezależnie od rodzaju marszu, w którym wzięli udział, czy wyniku jaki osiągnęli wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Współorganizatorami imprezy są: Urząd Gminy Chrząstowice, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego i Sołectwo Falmirowice, a jej sponsorzy to m.in.: Fundacja Górażdże - Aktywni w Regionie, Nadleśnictwo Opole, Decathlon Opole oraz firma Dobry Projekt. Zapisy i regulamin na stronie: http://zapisy.ultimasport.pl/408 - do 01 września 2018 r.

Na zadanie pn. "Gmina Chrząstowice wspiera Nordic Walking – III edycja Marszu" Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Suchy Bór otrzymało dotację z budżetu gminy Chrząstowice w wysokości 7.000,00 zł

Zapraszamy też na stronę internetową Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór www.suchybor.com.pl

nordic walking.jpeg

DOCREGULAMIN.doc


 

×

Zapisz się do Newslettera