Herb Gminy Chrząstowice

List Wójta Gminy Chrząstowice na nowy rok szkolny 2018/2019

Szanowni Nauczyciele, Pedagodzy i Wychowawcy!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Pracownicy Administracji i Obsługi!

Drodzy uczniowie!

Za nami dwa miesiące wakacji, beztroskiego czasu wolnego. Jestem przekonany, że wakacyjny odpoczynek pozwolił Wam nabrać sił, aby rozpocząć nowy rok szkolny i podjąć związane z nim wyzwania.

Drodzy Uczniowie, życzę, aby nowy rok szkolny był jeszcze lepszy od poprzedniego. Niech obfituje w sukcesy i przynosi jak najmniej problemów i trosk. Życzę, żebyście potrafili w pełni wykorzystać czas przeznaczony na naukę, rozwijali swoje zainteresowania artystyczne i sportowe, oraz abyście we właściwy sposób decydowali o dalszych losach edukacyjnych i zawodowych. Was, drodzy Pierwszoklasiści, serdecznie witam w szkolnej społeczności i życzę, aby czas spędzony w szkole był obfity w zdobywanie nowych doświadczeń, wiedzy, a także przyjaźni.

Wam, szanowni Rodzice i Opiekunowie życzę, abyście z wywiadówek przynosili same dobre wiadomości, każde, nawet najmniejsze, osiągnięcie dziecka było powodem do dumy i satysfakcji, a współpraca z nauczycielami układała się pomyślnie.

Drogim Nauczycielom, Pedagogom i Wychowawcom składam podziękowania za pracę na rzecz kształcenia młodego pokolenia, za to, że dzięki Wam dzieci i młodzież nabywają i rozwijają swoją wiedzę, talenty oraz zainteresowania. Życzę, aby Wasza praca budziła uznanie wśród szkolnej społeczności, a dla Was była nieustannym źródłem zadowolenia, przynosiła satysfakcję i spełnienie.

Szanowni Pracownicy Administracji i Obsługi składając wyrazy uznania za Wasze zaangażowanie w życie szkoły, życzę dobrej współpracy oraz szacunku szkolnej społeczności.

Z okazji nowego roku szkolnego 2018/2019 wszystkim życzę dużo zdrowia, wytrwałości i pomyślności w realizacji wszystkich planów.

Wójt Gminy Chrząstowice

        Florian Ciecior

 

 

×

Zapisz się do Newslettera