Herb Gminy Chrząstowice

Wyścig kolarski w Dębiu

Ponad 300 kolarzy ścigało się w Dębiu. 28 kwietnia 2019 r. odbył się Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice. Była to trzydziesta czwarta edycja tego wydarzenia. Wyścig rozpoczął koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Chrząstowice. Zawodnicy ścigali się w następujących kategoriach: Junior Młodszy, Młodzik, Elita, U-23 oraz Junior. Imprezie towarzyszył wyścig przedszkolaków, młodzieży szkolnej oraz VIP-ów.

Organizatorem XXXIV Wyścigu Kolarskiego o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice była Gmina Chrząstowice wraz z Ludowym Klubem Sportowym Ziemia Opolska. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła oraz Starosta Opolski Henryk Lakwa.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w organizację wyścigu: dyrektorowi wyścigu Marianowi Staniszewskiemu, strażakom z jednostek OSP w gminie Chrząstowice, policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Opolu, pielęgniarce Caritas Diecezji Opolskiej, służbom ratowniczym, dyrekcji, pracownikom oraz Radzie Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu. Sponsorom i Partnerom, Zarządowi Dróg Powiatowych oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia tej kolarskiej imprezy.

Relacje medialne:

Chrząstowice TV

Radio Doxa

Radio Opole

 

PDFWYNIKI.pdf

 

 

 

×

Zapisz się do Newslettera