Herb Gminy Chrząstowice

Kino i zajęcia w Suchym Borze - zaproszenie

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór zaprasza do udziału w warsztatach oraz seansie filmowym!

W piątek, 10 sierpnia br. zapraszamy wszystkich na godz. 21.00 do kina, a dokładnie na nasze boisko trawiaste! Tak, w Suchym Borze, odbędzie się prawdziwy seans filmowy, który dla nas zrealizują Opolskie Lamy (Kino Meduza w Opolu). Wstęp bezpłatny! Polecamy zabrać ze sobą leżak, kocyk, aby wygodnie rozłożyć się na trawie. A jaki będzie film? To na razie niespodzianka.
Przed seansem zapraszamy młodzież na godz. 19.00 aby wzięła udział w warsztatach z zakresu profilaktyki uzależnień - to bardzo ważny problem. Dla uczestników warsztatów - pizza gratis!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztatach, prosimy o wcześniejszą wysyłkę zgłoszeń pod adres mailowy stowarzyszenie@suchybor.com.pl. Osoby niepełnoletnie będą musiały przedstawić pisemne zezwolenie od rodziców/opiekunów prawnych.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu "Silni jak las - kompleksowy program profilaktyki antyalkoholowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych", na który Stowarzyszenie na Recz Rozwoju Wsi Suchy Bór otrzymało dotację z budżetu gminy Chrząstowice. Wysokość dotacji to 10.000,00 zł

Facebook

Kino w Suchym Borze.jpeg

×

Zapisz się do Newslettera