Herb Gminy Chrząstowice

"Z muzyką na ty - wspólnie odkrywamy świat dźwięków" - jest dofinansowanie!

Miło nam poinformować, że zadanie "Z muzyką na Ty - wspólnie odkrywamy świat dźwięków" otrzyma dofinansowanie w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Realizacja projektu już w 2020 roku. W ramach zadania przewiduje się organizację warsztatów muzycznych dla dzieci i młodzieży oraz koncertów o tematyce świąteczno-noworocznej i wielkanocnej dedykowanych wszystkim mieszkańcom powiatu opolskiego, w tym zakup nut oraz instrumentów muzycznych i strojów. Projekt możliwi edukację muzyczną, promocję talentów i potencjału artystycznego dzieci i młodzieży oraz aktywizację seniorów, co pozwoli na nawiązanie kontaktów i integrację różnych środowisk muzycznych i budowanie więzi międzypokoleniowych.

Czeka nas moc atrakcji, o których z pewnością będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na profilach facebookowych gminy oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Chrząstowice. Tymczasem serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wszystkie oddane na zadanie głosy!

Do tegorocznej, trzeciej już edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, zgłoszono 73 zadania, 67 dopuszczono do głosowania a 25 wybrano do realizacji, wśród tych zadań, jako jedno z trzech w powiecie opolskim realizowane będzie zadanie "Z muzyką na Ty - wspólnie odkrywamy świat dźwięków".

Szczegółowe wyniki i informacje znajdziecie na www.budzet.opolskie.pl

 

publikacja-zachęcenie do głosowania.png

×

Zapisz się do Newslettera