Herb Gminy Chrząstowice

Nas łączy muzyka - zaproszenie do udziału w festiwalu

Komitet Organizacyjny, który tworzą Inicjatorzy wydarzenia, Młodzieżowa Rada Gminy Turawa oraz Gmina Turawa i Ochotnicza Straż Pożarna w Węgrach we współpracy z Sołectwem Węgry ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych  do udziału w XIV Otwartym Konkursie Piosenki „Nas Łączy Muzyka”. Ideą konkursu jest nie tyle rywalizacja na scenie ile wspólna integracja okolicy oraz młodszego i starszego pokolenia - z muzyką w tle. Impreza jest również okazją do zaprezentowania swojej pasji dla wszystkich, którzy kochają muzykę niezależnie od jej rodzaju i sposobu prezentacji.

Konkurs odbędzie się w sali budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrach k. Opola 21 grudnia 2019r., początek o godzinie 17.00.

Zapraszamy do występu w następujących kategoriach konkursowych: solista, zespół (duet, grupa) – szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie: www.turawa.pl, w zakładce dotyczącej konkursu oraz na Facebooku Młodzieżowej Rady Gminy Turawa https://www.facebook.com/mrg.turawa.  

Zapisy przyjmujemy do 16 grudnia 2019r. wyłącznie drogą mailową pod adresem:  . Szczegóły pod numerem telefonu 504 251 946 i 668 006 745, a także na www.turawa.pl - temat „Nas Łączy Muzyka” 2019.

Na uczestników czekają nagrody w poszczególnych kategoriach. Tegoroczny konkurs będzie czternastą edycją imprezy. Przez ostatnie lata wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz propozycji kulturalnych w okolicy. Kilkukrotnie gościliśmy na niej nie tylko uczestników z pobliskich gmin (Opole, Turawa, Łubniany, Ozimek, Chrząstowice, Dobrzeń Wielki, Murów, Tarnów Opolski, Dąbrowa), ale również gości z Katowic, Oławy, Suchodańca, Niemodlina, Głuchołaz, Sosnowca czy Piekar Śląskich. Każdy, kto odwiedzi nas w ten grudniowy wieczór może liczyć też na drobny poczęstunek.   

Na wyjątkowe muzyczny wydarzenie zapraszamy całą okolicę! Świąteczna atmosfera i sobotni wieczór to dobry czas do wspólnej integracji z muzyką w tle.

Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin są do pobrania na stronie www.turawa.pl

ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY UTALENTOWANĄ MŁODZIEŻ Z TERENU GMINY CHRZĄSTOWICE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE

Info PIOSENKA 2019.jpeg

 

×

Zapisz się do Newslettera