Herb Gminy Chrząstowice

Targi "Złota rączka-rodzina w domu" odwołane

 

OŚWIADCZENIE O PRZESUNIĘCIU TERMINU

OGÓLNOPOLSKICH TARGÓW „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU

 

Z przykrością informujemy, że ze względu na obecną sytuację związaną z koronawirusem, zmuszeni jesteśmy przełożyć Ogólnopolskie Targi „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU”, które odbyć się miały w najbliższy weekend w dniach 14 i 15 marca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Nowy termin: 17-18 października br.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie podjęliśmy taką decyzję. Podyktowana jest m.in. rekomendacjami Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dnia 8.03.2020 r. o odwołaniu imprez masowych, a tym samym wystrzegania się uczestnictwa w dużych wydarzeniach. Mamy nadzieję, że sytuacja ustabilizuje się już w niedługim czasie, niemniej jednak określiliśmy nowy termin realizacji I edycji organizowanego przez nas wydarzenia na 17 i 18 października br. Miejsce wydarzenia, jak i program, atrakcje, warsztaty oraz wszystkie pozostałe zaplanowane kwestie nie ulegają zmianie.

Liczymy na Państwa zrozumienie i zapraszamy na Ogólnopolskie Targi „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU” w dniach 17-18 października 2020 r. w godzinach 10:00-17:00 do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu.

 

               Maria Ciołeszyńska

Główny Organizator Ogólnopolskie Targi

„ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU”

 

PDFOświadczenie.pdf
 

×

Zapisz się do Newslettera