Herb Gminy Chrząstowice

Odwołane wydarzenia i zajęcia - komunikat

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem, na podstawie par. 11 Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, informuję, że wszystkie cyklicznie odbywające się na terenie gminy Chrząstowice zajęcia (taneczne, muzyczne, sportowe i in.), warsztaty oraz konkursy zostają zawieszone do odwołania. Imprezy oraz wszelkie wydarzenia zaplanowane na marzec i kwiecień (w tym Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice) zostają odwołane. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na naszym profilu na facebooku oraz na www.chrzastowice.pl

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich przypominam, że korzystanie z boisk, placów zabaw, siłowni zewnętrznych oraz wszelkich miejsc rekreacji jest aktualnie ZABRONIONE ze względu na ryzyko zarażenia.

Bardzo proszę o przestrzeganie wprowadzonych zaleceń oraz poinformowanie o nich osoby z najbliższego otoczenia. Od tego jak się będziemy w tym trudnym czasie zachowywać może zależeć los nas wszystkich.

 

Wójt Gminy Chrząstowice

Florian Ciecior

×

Zapisz się do Newslettera